Oké, het leukste vakantiehuis in Andalusië met zwembad klinkt natuurlijk een tikkeltje subjectief, maar als je de foto’s en alle pluspunten ziet zul je, denk ik, ook snel overtuigd zijn..
Maak kennis met Casa Rocas, een prachtige vakantievilla (met prive zwembad) verscholen in de prachtige heuvels bij Comares in Andalusie.
Casa Rocas biedt echt alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie. Of je nu komt om te koken, te relaxen of te genieten van het uitzicht: hier valt alles samen.

Met 5 slaapkamers, twee keukens (waarvan ééntje buiten), een privézwembad én uitzicht op de bergen is het bepaald geen doorsnee verblijf. Je voelt je direct thuis én verwend.
Dit vakantiehuis (of misschien wel vakantievilla) is perfect geschikt voor gezinnen, groepen of culinaire liefhebbers die het beste van Andalusië willen ervaren. De buitenkeuken alleen al is een ervaring op zich. Alles klopt gewoon.
Table of Contents
Waarom mensen deze vakantievilla in Andalusie huren
Casa Rocas is een geweldige vakantievilla in Andalusie die gasten vooral huren vanwege de locatie, het uitzicht, de luxe keuken en natuurlijk het vakantiehuis zelf. Vakantiegangers die deze locatie hebben bezocht roemen het om:
- Panoramisch uitzicht over bergen, bossen en valleien
- Gelegen in volledige rust, zonder directe buren
- Slechts 5 minuten rijden van het authentieke dorp Comares
- Nabij wandelroutes, mountainbikepaden en natuurgebieden
- Uurtje rijden van Málaga stad en het vliegveld
- Centrale ligging voor dagtrips naar strand, steden en wijnroutes
- Ver weg van massatoerisme, dichtbij het échte Andalusië
- Prachtige zonsopgangen en een kraakheldere sterrenhemel
- Dichtbij goede restaurants, zowel Spaans als internationaal
- Perfect klimaat met zon, bries en verkoelende avonden
- Een vakantiehuis met buitenkeuken dat alles overtreft
De volledig uitgeruste buitenkeuken is hét paradepaardje van Casa Rocas. Of je nu graag grillt, bakt of slow-cooked gerechten maakt: alles is er. Met twee BBQ’s, een grill, koelkast, vriezer en zelfs een kokendwaterkraan kook je hier als een chef. En dat allemaal met uitzicht op de bergen en de geur van rozemarijn in de lucht.

Wat deze keuken bijzonder maakt, is het gevoel van vrijheid. Terwijl je kookt, hoor je vogels fluiten en voel je de zon op je huid. Geen gehaast, geen drukte, alleen jij, je ingrediënten en het buitenleven. ’s Avonds dineer je onder de sterrenhemel met je gezelschap aan een lange tafel – precies zoals vakantie hoort te zijn.
Binnen staat er nóg een complete keuken klaar. Handig voor ontbijt of lunch, of als je even binnen wilt koken. Maar eerlijk is eerlijk: de magie van dit huis speelt zich vooral buiten af. Hier leef je zoals Andalusiërs dat doen – traag, smaakvol en samen.
Bekijk dit vakantiehuis in Andalusië
Vakantievilla tot 10 personen in Andalusië
Reis je met een vriendengroep, gezin of familie? Deze villa is er helemaal op ingericht. De vijf slaapkamers zijn sfeervol, met comfortabele bedden, goede verduistering en genoeg kastruimte. Iedereen heeft zijn eigen plek en privacy. En in de ruime woonkamers is het gezellig samenzijn gegarandeerd.
De twee badkamers zijn praktisch ingedeeld en goed uitgerust, wat ideaal is met grotere gezelschappen. Je hoeft dus niet in de rij te staan voor een douche. Of je nu met baby’s, tieners of opa’s en oma’s komt – iedereen voelt zich hier thuis.
De inrichting is huiselijk en warm. Geen onpersoonlijk vakantiehuis, maar echt een plek met ziel. Overal zie je doordachte details en kwaliteitsmaterialen. Hier is over nagedacht – en dat voel je. Een heerlijk ontspannen Andalusië vakantiehuis met zwembad.

Vakantiehuis Andalusië met prive zwembad
Wat is vakantiehuis Andalusie zonder zwembad? Casa Rocas beschikt over een heerlijk privé zwembad met uitzicht op het landschap van Andalusie. Je springt erin voor verkoeling, drijft op je rug terwijl je naar de lucht staart, of leest een boek aan de rand. Hier verdwijnt de tijd.
’s Ochtends begin je de dag met een frisse duik. Overdag is het zwembad een speelplek voor kinderen of een luilekkerparadijs voor volwassenen. En ’s avonds, als de zon ondergaat, verandert het in een magische plek waar je het water zacht ziet glinsteren.
Rondom het zwembad vind je genoeg ligbedden, zitplekken en schaduwplekken. Alles nodigt uit tot ontspannen. En dat is precies wat je hier het liefste doet.

Vakantiehuis dichtbij Comares in Andalusie
Comares ligt op slechts een paar minuten rijden van deze vakantievilla. Dit bergdorpje wordt ook wel het Balkon van de Axarquía genoemd, en dat is niet voor niets. Je kijkt er uit over valleien, heuvels en zelfs de zee in de verte. Echt een plek om te verdwalen in de tijd.
Comares is schattig klein maar heel levendig. Je vindt er charmante cafés, traditionele tapasrestaurants, en een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen. Ook leuk: volg een van de wandelroutes in en rondom het dorp, of bezoek een lokale markt voor verse ingrediënten.
Na een ochtend in het dorp keer je terug naar jouw eigen Andalusië vakantiehuis waar je alle gekochte lekkernijen direct in je buitenkeuken kunt verwerken. Verser en authentieker wordt het niet.

Een culinair vakantiehuis
Casa Rocas is geen standaard vakantiehuis: het écht een plek voor levensgenieters. Alles draait hier om smaak, geur, sfeer en beleving. Je kookt, proeft, ontdekt en maakt herinneringen. Zelfs als je normaal niet zo’n keukenmens bent, krijg je hier zin om te experimenteren.
De keukenuitrusting is van hoog niveau. Denk aan een espressomachine, Nespresso, ijsmachine, kokendwaterkraan en alle denkbare keukentools. Je mist niets. En juist dát maakt koken hier leuk én ontspannend.
Of je nu elke dag zelf kookt of afwisselt met uit eten gaan: Casa Rocas biedt je de vrijheid. Wil je een lokale kok laten komen? Ook dat kan. Alles is mogelijk, niks moet.

Vakantiehuisje voor jong en oud in Andalusië
Dit vakantiehuisje is geschikt voor iedereen: van baby tot senior. Er is voldoende ruimte om samen te zijn, maar ook genoeg plek om je even terug te trekken. Voor kinderen is het zwembad natuurlijk favoriet, terwijl volwassenen zich uitleven in de keuken of gewoon relaxen op het terras.
Het vakantiehuis is zeer veilig en overzichtelijk ingericht. Dat maakt het prettig als je reist met kinderen. Maar ook ouderen voelen zich hier op hun gemak: alles is gelijkvloers of goed bereikbaar.
Dankzij het rustige tempo van Andalusië past deze plek zich aan jou aan. Je hoeft niets. Je mág alles. Of je nu actief bezig wilt zijn of gewoon wilt relaxen – het mag hier allemaal.
“Casa Rocas is het perfecte vakantiehuisje in Andalusie.”
Volledig ingerichte buitenruimte
Niet alleen binnen is alles tiptop in orde, ook buiten is er volop comfort. De tuin is weelderig en biedt veel privacy. Je vindt er zithoeken, hangmatten, een grote eettafel, en natuurlijk die prachtige keuken. Hier leef je buiten – zelfs als je binnen bent.
’s Avonds steek je een vuurtje aan, open je een fles wijn en geniet je van de zwoele nachten. Hier worden goede gesprekken gevoerd en ontstaan de mooiste vakantieherinneringen. De buitenruimte is eigenlijk één grote leefruimte.
Bovendien ligt het huis naast een bosrijk gebied. Dat betekent frisse lucht, vogels en rust. Ideaal voor een ochtendwandeling of een boek onder de bomen.

Luxe vakantievilla zonder overdrijven
Casa Rocas is luxe, maar wel op een warme en toegankelijke manier. Geen kille designvilla, maar een plek waar sfeer en comfort hand in hand gaan. Alles wat je nodig hebt, is er – en nog een beetje meer.
De bedden zijn comfortabel, de meubels stijlvol, de materialen van hoge kwaliteit. Geen plastic tuinstoelen of gammele kastjes, maar echte aandacht voor detail. Je merkt het aan de verlichting, de indeling, de afwerking – hier is liefde in gestopt.
Deze luxe maakt je vakantie zorgeloos. Alles klopt. Je hoeft nergens over na te denken. Alleen maar te genieten.

Perfecte locatie in Andalusië
De ligging van Casa Rocas in Andalusië is perfect. Je zit midden in de natuur, maar toch dichtbij voorzieningen. Vanuit de villa rijd je in een uur naar Málaga of het strand. Ook natuurparken en wijnroutes liggen binnen bereik.
Toch heb je hier geen auto’s die langsdenderen, geen toeristische drukte. Alleen jij, je gezelschap, en het ritme van het zuiden. De omgeving nodigt uit tot wandelen, fietsen of gewoon niks doen.
Dankzij deze balans tussen rust en bereikbaarheid is Casa Rocas de perfecte uitvalsbasis voor je vakantie. Je bepaalt zelf of je eropuit trekt of lekker blijft hangen.
De ligging van Casa Rocas in Andalusië is perfect.
Van droomplek tot fijnste vakantiehuis ooit
Wie hier één keer is geweest, wil meestal terug. Gasten spreken over “een droomplek”, “de fijnste vakantiehuis ooit” en “een huis met een ziel”. Veel boekingen zijn herhaalbezoeken, en dat zegt eigenlijk genoeg.
Het zijn de kleine dingen die blijven hangen: de geur van verse kruiden in de ochtend, het geluid van krekels ’s avonds, de smaak van zelfgemaakte paella. Dat soort herinneringen nestelen zich in je hoofd – en je hart.
Casa Rocas is niet zomaar een vakantiehuis. Het is een plek waar je terug wilt keren. En dat maakt het misschien wel het mooiste vakantiehuisje van Andalusië.

Casa Rocas is meer dan een vakantiehuis
Casa Rocas is veel meer dan een vakantiehuisje in Andalusie met zwembad.
Het is een vakantievilla en een plek waar koken, natuur en ontspanning samenkomen. Elke ruimte is met zorg ingericht, elke hoek nodigt uit tot genieten. Voor families, vriendengroepen of kookfanaten is dit een droomplek waar herinneringen ontstaan – en blijven.
Zoek je rust, luxe en een unieke ervaring in Andalusia? Dan heb je je antwoord gevonden. Dit vakantiehuisje heeft alles: sfeer, comfort, uitzicht, prive zwembad én culinaire vrijheid. Het is een oase waar je niet alleen verblijft, maar écht leeft. Geen wonder dat zoveel mensen zeggen: hier kom ik terug.
Vakantiehuis Andalusie
Dit artikel over het allerleukste Andalusie vakantiehuis met zwembad is voor het eerst gepubliceerd op 1 mei 2025.
Vakantiehuizen in Zuid-Spanje
Vakantiehuizen in Zuid-Spanje zijn populair bij reizigers die rust en zon zoeken, en zeker een Andalusie huis met zwembad. Een charmante vakantiewoning of traditionele finca biedt het perfecte alternatief voor drukke hotels. Of je nu kiest voor een vakantiehuis in Almería, Granada of nabij Marbella – elk dorp in Andalusië ademt die typische Andalusische sfeer uit.
Het luxe Andalusie vakantiehuisje
Vanuit mijn luxe Andalusie vakantiehuisje ervaar je de rijke cultuur van Spanje. Bezoek vanuit Casa Rocas het Alhambra, wandel door Sevilla of ontdek de kustplaatsen Torremolinos en Fuengirola aan de Costa del Sol. Met een barbecue op het dakterras, een glas wijn en wat tapas beleef je Zuid-Spanje zoals het bedoeld is. Ook huisdieren zijn vaak welkom.
Het ultieme vakantiehuis met zwembad
Van Malaga tot aan de bergen van de Sierra Nevada en zelfs een uitstap naar Tenerife – elke dag voelt als een ontdekkingstocht. Vakantiehuizen in Andalusisch stijl combineren comfort met beleving. Zoek je iets tropicals in het zuiden? Dan is Casa Rocas hét vakantiehuis Andalusie met zwembad jouw ideale uitvalsbasis.
Vakantiewoning of bungalow
Kies voor een vakantiewoning of bungalow in verborgen pareltjes als Sayalonga, Mijas, Nerja of Arcos de la Frontera. Verken de Sierra Tejeda, ontdek het schilderachtige Níjar of trotseer het spectaculaire wandelpad Caminito del Rey. Alles is eenvoudig bereikbaar vanaf de luchthaven met een huurauto of vanuit onze Andalusie vakantiewoning.
Ook Conil de la Frontera is een aanrader – net als het zonnige eiland Mallorca of een sfeervolle finca van Maribel. Of je nu houdt van bergen, kust, of pittoreske dorpen: in Andalusië vind je overal charme en karakter. Hier geniet je van échte rust, échte natuur en échte Spaanse sfeer.
Je las een artikel in de categorie:
- Vakantiehuis met zwembad Andalusie
